• Flow
 • Gelmė
 • Vorupė
 • Sala
 • Relax
 • Nemunas
 • Sail
 • Ajeras
 • Intakas
 • Skalūnas
 • Ūkis
 • Mėta
 • Efektyvus
 • Grikis
 • Pušynas
 • Wide
 • Scale
 • Moon
 • Long
 • Ąžuolas
 • Ledynas
 • Organika
 • Terasos
1
2
3
4
5
6
Uždaryti
Flow  

Plastiškų formų pastatas atkartoja šalia tekančios upės linijas. 

Gyvenamas namas ant upės kranto Jonavos rajone

1 2 3 4 5 6
1
2
3
4
5
6
Uždaryti
Gelmė  

 

Vieno aukšto gyvenamas namas su "U" formos jaukia ir privačia terasa, orientuota į saulėtą, apsodintą pušimis kiemą. 

 


Gyvenamas namas Kauno mieste

1 2 3 4 5 6
1
2
3
4
5
Uždaryti
Vorupė  

 

Itin taupus gyvenamas namas, suprojektuotas pagal saulės architektūros principus. Šildoma pastato dalis - kompaktiško stačiakampio formos. Garažo tūris šildomas dalinai. Garažą su šildoma pastato dalimi jungia dalinai šildomas stiklinis tambūras / galerija, suteikianti pastatui skaidrumo. 

Prognozuojamos projektinės energijos sąnaudos šildymui - tik 10,2 kWh/m² metus. Tai labai geras rezultatas ypač turint omenyje, kad pastatas yra vieno aukšto, o ne energijos sąnaudų požiūriu pačios kompaktiškiausios - dviejų aukštų kubo - formos. 

Projektiniai architektūriniai / konstrukciniai šildomos pastato dalies sprendiniai atitinka A+ energinio naudingumo klasę. Tuo atveju jei didžioji dalis suvartojamos energijos būtų gaunama iš atsinaujinančių energijos išteklių realu pasiekti ir A++ energinio naudingumo klasę. 

 


Energiją taupantis vieno aukšto gyvenamas namas Vilniuje

1 2 3 4 5
1
2
3
4
5
Uždaryti
Sala  

 

Name dominuoja poilsiui skirtos terasų erdvės su puikiu vaizdu į pietinėje pusėje esantį didelį tvenkinį, ypač gerai apžvelgiamą iš antro aukšto. Kubo formos šildomas namo tūris terasomis ir stogais apjungtas su greta suprojektuota pirtimi - tai suteikia dinamiškumo, gylio, sustiprinamas ryšys su supančia aplinka. 
Name pritaikyti energiją taupantys sprendimai - kompaktiškas šildomas tūris, visos gyvenamos patalpos orientuotos į pietus, pietuose esančios vitrinos atviros saulei žiemą, bet stogų karnyzais pridengtos šešėliu vasarą. Pritaikyti geriausi išorės atitvarų apšiltinimo sprendimai. 

Modernus gyvenamas namas su vaizdu į tvenkinį Jonavos rajone

1 2 3 4 5
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Uždaryti
Relax  

 

Kompaktiškas vieno aukšto namas su jaukia privačia terasa. Plane pritaikyti energiją taupančio namo sprendimai. Visi gyvenami kambariai orientuoti į pietus ir turi tiesioginį išėjimą į lauką. Tam, kad neperkaistų patalpos virš visų pietinių vitrinų numatytos pastogės, sukuriančios šešėlį vasaros metu, o žiemą saulės neužstojančios. Terasos erdvės privatumui ir papildomam vitrinų šešėliui karštuoju metu numatyta galimybė įsirengti atitinkamas slankiojančias sistemas. 

 


Gyvenamas namas su privačia terasa Kaune

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
1
2
Uždaryti
Nemunas  

 

Plastiškų formų namas jaukioje Nemuno upės vingyje įsikūrusioje Vičiūnų gyvenvietėje šalia Panemunės šilo parko. Lenktos namo formos atkartoja šalia tekančios Nemuno upės linijas, suteikia jaukumo terasos zonai, išlaiko užsakovams artimas feng shui idėjas.   

 


Gyvenamas namas upės ir pušyno apsuptoje gyvenvietėje Kaune

1 2
1
2
3
4
5
Uždaryti
Sail  

 

Name formuojamos apsaugotos nuo kritulių terasos vasarojimui lauke. Įprastas, praktiškas, dvišlaitis, tačiau pateiktas šiuolaikiškai stogas tarsi burė apgaubia visą namo ir pirties tūrį. 


Gyvenamas namas buriuotojui Vilniaus rajone

1 2 3 4 5
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Uždaryti
Ajeras  

 

Pasirinkta namo planinė struktūra leidžia išlaikyti pastato skaidrumą ir perregimumą - nepaisant pakankamai didelių namo gabaritų ir uždarų šiaurinių sienų - pastatas neužstoja už jo esančio vandens telkinio, nes yra suprojektuotas iš atskirų segmentų. Šalia esantis vandens telkinys yra su sodria augmenija, kurios motyvai dalinai atkartojami gyvenamo namo eksterjere - pasirinktos ajerus, meldus primenančios žalsva vario patina padengtos kolonos. Plačios terasos, pastogės, didžiulės į kiemą atsuktos vitrinos dar labiau sustiprina ryšį su supančia gamtine aplinka. 

 Namas prabangus, tačiau pakankamai nesudėtingos formos - visi šildomi tūriai yra taisyklingo stačiakampio formos. Pastatas projektuotas kaip energiją taupantis - buvo taikomi vieni iš geriausių energiją taupantys namo architektūriniai / konstrukciniai sprendimai. Gyvenamos patalpos, vitrinos ir pastogės projektuotos pagal saulės architektūros principus - orientuotos į pietinę pusę, atviros saulės šilumai žiemą ir šešėliuojamos vasarą. Itin dėkinga sklypo situacija tam taip pat pagelbėjo - vaizdas į vendenį taip pat yra pietinėje sklypo pusėje. Skaičiavimų metu nustatyta prognozuojama pastato energino naudingumo klasė A+. Prognozuojamos pastato energijos sąnaudos šildymui tik 24,4kWh/m²xmetai. 


Erdvus gyvenamas namas ant vandens telkinio kranto Kauno rajone

1 2 3 4 5 6 7 8 9
1
2
3
4
5
6
Uždaryti
Intakas  

 

 

Name taikomi energiją taupantys architektūriniai / konstrukciniai sprendimai. Nepaisant ekspresyvios ir dinamiškos išorės šildomas tūris yra itin kompaktiškos, paprastos kubo formos. Gyvenami kambariai orientuoti į pietus. Vakaruose į upės pusę projektuojamos didelės vitrinos, balkonas, terasa. Šiaurinis fasadas energijos taupymo ir privatumo sumetimais projektuojamas santūrus. 

 


Gyvenamas namas ir pirtis Žemaitijoje ant upės kranto.

1 2 3 4 5 6
1
2
Uždaryti
Skalūnas  

 

 

Architektūrinių formų – balkonų, terasų, lauko atitvarų, stogo konstrukcijų - pagalba akcentuojamas ryšys su šviesia vakarine kiemo dalimi, sukuriamas privatumas nuo kaimyninių gyvenamųjų namų. Privatumą užtikrinančios priemonės suprojektuotos taip, kad neužstotų pietinės saulės patekimo į pagrindines patalpas.  

 

Prabangus gyvenamas namas Kaune

1 2
1
2
3

Šiuolaikinė ūkininko sodyba

1 2 3
1
2
3
4

Šiuolaikinis taupus vieno aukšto namas Vilniuje

1 2 3 4
1
2
3
Uždaryti
Efektyvus  

Pagal pasyvaus namo standartus projektuotas gyvenamasis namas. Šiuo metu intensyviai statomas. Šio namo statytojas labai aktyviai domisi energiją taupančiomis priemonėmis ir statybų naujovėmis, tačiau kol kas neaišku ar investuos į Pasyvaus namo sertifikatą. Projektinės energijos sąnaudos prilygsta pasyviam namui. Namas maksimaliai išnaudoja saulės energiją, yra itin kompaktiškos formos, neturi šilumos tiltelių. Energijos sanaudos skaičiuotos su specializuota Vokietijos Pasyvaus Namo Instituto programa PHPP.  Namo projektinės energijos sąnaudos šildymui - 15,3kWh/m²per metus. Namo šildomas plotas yra 136,44m². Jeigu būtų šildoma dujomis - tai energijos sąnaudos šildymui įvertinus visus mokesčius ir abonentinį mokestį būtų apie 720 lt PER METUS, o jei bus naudojamas šilumos siurblys tada būtų apie 390 lt PER METUS. Šie rezultatai aišku labai priklauso nuo statybos darbų kokybės, priežiūros bei statytojo pasiryžimo papildomai investuoti i efektyvesnes energijos taupymo priemones - efektyvią rekuperacinę sistemą, efektyvią šildymo sistemą ir pan. 

Energiją taupantis gyvenamas namas Vilniuje.

1 2 3
1
2
3
Uždaryti
Grikis  

 

Ekologiškas, šiaudinis namas suprojektuotas ant šlaito su vaizdu į ežerą. Pastatų tūriams pasirinkome horizontalias linijas puikiai derančias su didelį sklypą supančiomis erdvėmis.
Kadangi vaizdas į ežerą yra šiaurinėje sklypo pusėje, teko ieškoti sprendimų kaip užtikrinti ir pietinės saulės patekimą, ir galimybę gėrėtis nepakartojamu vaizdu šiaurėje.  

Šiaudinis namas su vaizdu ežerą Vilniaus rajone.

1 2 3
1
2
3
4
5
6
Uždaryti
Pušynas  

 

 

Gyvenamas namas su privačia jaukia terasa, orientuota i greta esantį mišką. Dengta nuo kritulių ir pakankamai erdvi terasa sustiprina vidaus patalpų ryšį su supančia gamtine aplinka, sukuria papildomo kambario lauke, pušyne įspūdį. 

 

Gyvenamasis namas pušyno apsuptyje. Kulautuva.

1 2 3 4 5 6
1
2
3

Individualus gyvenamas namas Vilniuje

1 2 3
1
2
3
4
5

Gyvenamas namas prie Kauno marių

1 2 3 4 5
1

Gyvenamas namas prie Kauno marių

1
2
3
4
5
6
7
8

Gyvenamasis namas Lapėse. Kauno rajonas.

1 2 3 4 5 6 7 8
1
2
3
4
5
6

1 2 3 4 5 6
1
2
3
4
Uždaryti
Ledynas  

 

Sklypo šlaitas ir šalia esantis vandens telkinys sąlygojo atvirą ir organišką namo architektūrą. Pastatas prisitaiko prie reljefo ir grakščiai įsilieja jį supančioje aplinkoje.
Nors pastatas prabangus, jame taikomi nesudėtingi ir praktiški konstrukciniai sprendimai. Namas visiškai taisyklingų formų, o dinamiško tūrio efektas pasiekiamas paprastais stogų ir terasų linijų pasukimais.

Namas prie upės Kauno rajone

1 2 3 4
1
2
3
4
Uždaryti
Organika  

 

Organiškų formų tūris natūraliai įsilieja jį supančioje gamtinėje aplinkoje. Pastato formą įtakojo sklype tankiai augantys medžiai. namo tūrį pagyvina unikalus šlaitinių stogų sprendimas.
Pagrindinės namo vitrinos ir terasos orientuotos į pietinę sklypo dalį ir šalia esantį tvenkinį. Visos pastato patalpos išdėstytos pirmame aukšte. Antrame aukšte esantys du kambariai skirti apsilankiusiems vaikams ar svečiams.

Namas medžiu apsuptyje. Kaišiadoriu rajonas

1 2 3 4
1
2
3
Uždaryti
Terasos  

 

 

Gyvenamas namas suprojektuotas prestižinėje vietoje šalia vandens telkinio. Pastatas pakankamai uždaras iš privažiavimo pusės, tuo tarpu kiemo pusėje numatytos atviros vitrinos. Didelio pastato tūrį puošia plačios terasos, orientuotos į saulėtą sklypo dalį. Svetainėje numatyta dviejų aukštų erdvė. Jaukiausioje sklypo vietoje suprojektuota baseino patalpa. Ji pridengta nuo kaimyninių sklypų aklina siena, tačiau visiškai atvira kiemui.

TERASOS. Modernus gyvenamas namas Kaune

1 2 3