Grįžti?

Haus.lt architektai

Straipsniai, TV:


Detalus projektas - mažiau išlaidų
"Statyba ir architektūra visiems" 2016 / 3. žurnalo numeryje straipsnis apie energiją taupančių namų projektų rengimą su mūsų projektais.

Nuoroda į straipsnį 

 

 

 

TV Reportažas prie mūsų projektuoto energiją taupančio namo
LNK TV laidoje "Statyk!" 2015.05.09 trumpai apie energiją taupančius namus epizodas 6:08, o epizodas nuo 13:50 - informacija apie teisingą ir šiltą lango sumontavimą energiją taupančiame name, išsamios fotografijos statybos procese visais langų montavimo etapais. 

Nuoroda: 
https://naujas.lnk.lt/video/ziurek-statyk-12/12418

 

 

Aktyviems Žmonėms - pasyvieji namai
"STATYK!" 2014.02 žurnalo numeryje - straipsnis apie mūsų suprojektuoto namo statybas. 

 

 

Mūsų suprojektuotas namas - reprezentuojantis natūralaus skalūno apdailos panaudojimą (3 pvz).
Nuoroda:
http://www.cupapizarras.com/int/news/slate-cladding-contemporary-homes?utm_source=newsletter&utm_medium=email&utm_campaign=ilgalaikio_bendradarbiavimo_vaisiai_i_cupa&utm_term=2016-11-03

 

 


Kas praktiškiau – vienaaukštis ar dviaukštis namas?

"STATYK!" 2016m žurnalo numeryje pamąstymai apie namo aukštų skaičiaus pasirinkimą 

 

 

Apie mus

Haus.lt“ - domenas individualių gyvenamųjų namų projektams pristatyti. 

Esame sukaupę didžiulę patirtį projektuojant individualius gyvenamuosius namus visoje Lietuvoje ir užsienyje. Namai pagal mūsų projektus pastatyti ir statomi beveik visuose Lietuvos rajonuose. Esame parengę projektų kitose Europos valstybėse ir netgi kituose žemynuose. Dažnai tenka projektuoti užsienio lietuviams. Laisvai bendraujame angliškai ir rusiškai. 

Galime pasidžiaugti, kad didelės patirties dėka pelnėme užsakovų pasitikėjimą. Stengiamės nestovėti vietoje – esame atviri naujovėms, nuolat tobuliname savo paslaugų kokybę – dalyvaujame parodose, konkursuose, mokymuose ir seminaruose, darbui naudojame pažangiausią ir naujausią programinę įrangą. Optimizavome savo veiklą ir galime pasiūlyti kokybiškas paslaugas už tikrai konkurencingą kainą.

Mūsų rengiami namų projektai yra energetiškai efektyvūs. Projektuojamiems namams suskaičiuojamos energijos sąnaudos norimai arba privalomai klasei pasiekti (pvz. A+, A++ klasei). Atsižvelgiant į gautus rezultatus pagal galimybes optimizuojame architektūrinius sprendinius, kad rezultatai būtų geresni.

 

Patirtis projektuojant energiją taupančius namus

Energijos sąnaudos mūsų gyvenamųjų namų projektams buvo pradėtos skaičiuoti itin anksti - jau nuo 2010metų. Lietuvoje tai dar buvo visiška naujovė, skaičiuoti dar nebuvo privaloma ir vyko tik mūsų ir atvirų naujovėms užsakovų iniciatyva. Pradžioje energijos sąnaudos buvo skaičiuojamos pasyviųjų namų projektavimo programa PHPP. Dabar skaičiuojamos Lietuvoje priimta tvarka A, A+, A++ energinei klasei pasiekti. 

2010m gruodžio 4d. gavome pasyviųjų namų projektuotojų sertifikatą. Sertifikatą išdavė Vokietijos „Pasyvaus Namo Institutas“. Intensyvių mokymų metu sukauptą informaciją stengiamės taikyti savo projektuose. 

Energijos sąnaudų skaičiavimo ir architektūrinių sprendinių optimizavimo atsižvelgiant į gautus rezultatus procesas reikalauja dar daugiau kruopštumo ir šiek tiek prailgina projekto rengimo terminus.